نوشته ها درباره ما تماس با ما

قرص رشنال

قرص رشنال، دارای دو نوع مختلف می باشد. قرص قرمز دستگاه فر پخت ترکیبی رشنال که برای شستشو بوده و قرص آبی رشنال که برای رسوب زدایی دستگاه می باشد

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

توضیحات

آشنایی با قرص رشنال

وقتی در مورد شستشو صحبت می کنیم، تمام نگاه ها به تجهیزات شستشو آشپزخانه صنعتی مانند ماشین ظرفشویی صنعتی خواهد بود. اما اینجا ما در مورد دستگاه پخت ترکیبی فر رشنال (self Cooking Center) صحبت می کنیم. دستگاه پخت ترکیبی رشنال که بسیار مدرن و هوشمند می باشد؛ قابلیت پخت چندین غذا به صورت همزمان را دارد. این دستگاه قابلیت شستشوی خودکار خود را دارد. قبل از اینکه قرص رشنال و توضیح در مورد این محصول بپرداززیم؛ در صورتی که در مورد دستگاه فر رشنال به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؛ پیشنهاد می کنیم تا مطلب آشنایی با دستگاه فر رشنال ( دستگاه پخت ترکیبی ) را مطالعه کنید.

خوب! برویم سراغ قرص فر رشنال! 

یکی از مزیت هایی که شرکت تولید کننده دستگاه فر پخت ترکیبی رشنال به دیگر رقبا دارد؛ این است که لوازم جانبی عرضه شده برای فر رشنال بسیار کامل می باشد. از انواع سینی های فر رشنال گرفته تا قرص های مختلفی که برای شستشو و نگهداری دستگاه نیاز خواهند بود. 

برای اینکه دستگاه فر رشنال، شستشوی خودکار خود را شروع کند؛ به قرص رشنال نیاز خواهیم داشت. دستگاه های فر رشنال که به سلف کوکینگ سنتر نیز معروف هستند، با استفاده از قرص رشنال که از مواد تشکیل دهنده فشرده تهیه و تولید می شوند؛ به تمیز کردن و شستشوی خود می پردازند.

انواع قرص رشنال

برای دستگاه های مختلف پخت ترکیبی که در مدل و تعداد طبقات مختلف هستند، دو نوع قرص رشنال در نظر گرفته شده است. قرص قرمز رشنال، برای شستشوی دستگاه کاربرد داشته و قرص آبی رشنال برای نگهداری و همچنین رسوب زدایی این دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد. قرص قرمز رشنال شامل 100 قرص در هر بسته بندی می باشد و قرص آبی دستگاه فر رشنال دارای بسته های 150 تایی می باشد. این قرص ها ساخت کشور آلمان می باشند و توسط خود شرکت رشنال عرضه می شوند.

قرص سبز رشنال

لازم به ذکر است که در مدل های جدیدتر دستگاه فر رشنال که به مدل icombi pro معروف هستند؛ قرص های سبز رنگ عرضه شده که برای شستشوی دستگاه فر رشنال مورد استفاده قرار می گیرند. قرص سبز رشنال برای مدل های جدید و دستگاه های فر رشنالی که مدل آن ها از سال 2011 به بالا بوده و به روزرسانی شده اند؛ مورد استفاده قرار می گیرد. قرص های سبز رشنال در بسته بندی 150تایی قابلیت عرضه دارند.

نحوه شستشوی دستگاه با قرص رشنال

در وهله اول باید بگوییم که دستگاه فر رشنال به دلیل هوشمند بودن؛ تمامی مراحل شستشو را تقریبا خودش انجام می دهد. با این وجود اگر در این مورد نیاز دارید تا بیشتر بدانید؛ ویدئو نحوه شستشو و نگهداری دستگاه فر رشنال با قرص رشنال را ببینید.

مزیت های استفاده از قرص سبز رشنال

مزیت هایی که قرص سبز رشنال نسبت به قرص قرمز رشنال دارد این است که تا 40 درصد استفاده از قرص شستشو را کاهش می دهد و همین امر موجب کاهش هزینه در خرید قرص رشنال به همراه خواهد داشت. همچنین فسفات فری بودن قرص های سبز رشنال از دیگر قابلیت های این قرص های جدید بوده و کاهش استهلاک فضای داخلی دستگاه و تاسیسات فاضلاب دستگاه نیز از دیگر مزایایی است که این قرص به همراه خواهد داشت. در این قسمت باید اشاره کنیم که قرص سبز رشنال سازگار با محیط می باشد.

 نکته قابل توجه برای تمامی قرص های فر رشنال این است که قابلیت فروش به صورت قرص تکی را نیز دارند. 

استعلام قیمت قرص فر رشنال

برای اطلاع از قیمت و خرید قرص فر رشنال با مشاوران گروه طراحی و اجرای اشل تماس برقرار کنید:

  ۰۲۱-۲۶۱۵۱۱۲۳  

مشتریان

می ماس
کارگزاری آگاه
ایران خودرو
داروسازی تسنیم
شنزار
شرکت پگاه
بانک آینده
شرکت تولیدی یدک نوید STYN
مائده
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رسام مشاوران میزان می باشد.

طراحی و اجرا توسط