نوشته ها درباره ما تماس با ما

سینک صنعتی

انواع سینک ظرفشویی صنعتی و وان شستشو و تانک های شستشو مواد و ظروف در آشپزخانه صنعتی با بدنه تمام استیل که توسط شرکت اشل تولید می شوند.

توضیحات

انواع سینک صنعتی و وان شستشو و تانک های شستشو سبزیجات و میوه جات و ظروف در آشپزخانه صنعتی با بدنه تمام استیل که توسط شرکت اشل تولید می شوند.

سینک صنعتی

سینک صنعتی در آشپزخانه های صنعتی به عنوان تجهیزات شستشو و همچنین تجهیزات آماده سازی غذا تولید و عرضه می گردد. سینک های صنعتی دارای تنوع مختلفی از نظر ابعاد و نوع کاربری هستند. سینک صنعتی می تواند به صورت سینک تک لگن یا سینک صنعتی دو لگن عرضه شود. همچنین سینک صنعتی می تواند دارای کابین یا بدون کابین در پایین سینک طراحی و عرضه شود. این محصول در صورتی که به صورت کابین دار تولید شود؛ می توان آن را به صورت درب کشویی یا درب لولایی به تولید و به بازار عرضه نمود. سینک درب کشویی یا سینک درب لولایی هر دو با جنس بدنه استیل تولید خواهند شد. باید دقت کنیم که سینک های صنعتی می توانند به تعبیه شیر شاور بر روی آن ها، قابلیت شستشو را با سهولت بیشتری برای افرادی که به کار شستن در آشپزخانه ها مشغول هستند؛ فراهم کنند. سینک های صنعتی که به صورت بدون کابین عرضه می شوند، معمولا دارای طبقه ای در پایین با فرمت پاتروکی خواهند بود تا آب به سادگی از آن ها عبور کند.

اگر بخواهیم بیشتر در مورد سینک ها صحبت کنیم، باید بگوییم که آشپزخانه های صنعتی با توجه به تفاوت ساختار و کاربریشان، سینک ظرفشویی متفاوتی از سینک ظرفشویی خانگی دارند. این تفاوت در ضخامت ورق استیل و اندازه لگن و نوع شستشو می باشد.همچنین حجم لگن های استیل سینک صنعتی بزرگتر می باشد تا در شستشو و آماده سازی وسایل کار به صورت ساده تری انجام بگیرد.در نتیجه باید بگوییم که ضخامت بیشتر ورق استیل به منظور مقاومت و استحکام بیشتر ، سایز و حجم بالاتر لگن های شستشو به جهت شستشو و آبکشی ظروف و سبزیجات در تعداد و حجم بیشتر می باشد .

نکاتی درباره سینک ظرفشوی صنعتی

یکی از مسائلی که در خرید سینک صنعتی می تواند مهم باشد، براق یا مات بودن سینک های استیل است. هرکدام از این دو مدل مات یا براق ویژگی های خودشان را دارند. به عنوان مثال مدل های براق کمتر لکه های آب را نشان می دهند و به سادگی تمیز می شوند. 

ساده یا ضدخش بودن جنس استیل هم یکی دیگر از انتخابهای شما هنگام خرید سینک ظرفشویی است. مدلهای ضدخش برخلاف دیگر مدلها که سطحی صیقلی دارند، پر از دانه های ریز خواهد بود. همین ویژگی مانع از خراش برداشتن سطح سینک می‌شود البته قیمت این مدل ها بالاتر است. 

جالب است بدانیم که سینک ها در تعداد لگن، حتی می توانند بیش از دو لگن نیز داشته باشند. برخی از سینک های صنعتی با سه لگن نیز ساخته خواهند شد. همچنین میزان عمق لگن تعبیه شده در سینک نیز می تواند در طراحی و تولید این محصول برای هر یک از مشتریان، متفاوت باشد.

بررسی انواع سینک های ظرفشویی صنعتی

سینک ظرفشویی صنعتی تک لگن

معمولا سینک های ظرفشویی صنعتی تک لگ برای فضاهای کوچک و کافی شاپ ها مناسب تر هستند. سینک ظرفشویی تک لگن به صورت جوشی و پرسی قابل تولید است. سینک ظرفشویی تک لگن دارای ابعاد مختلف در سایز لگن میباشد. به عنوان مثال سینک ظرفشویی تک لگن با سایز لگن 80 موجود میباشد. این سینک ها میتوانند به صورت کابینت دار و همچنین با طبقه پاتراکی تولید شوند.

سینک ظرفشویی صنعتی دو لگن

سینک ظرفشویی صنعتی دو لگن که یکی از پرمصرف ترین نوع سینک ظرفشویی صنعتی می باشد. این سینک صنعتی می تواند در بخش تجهیزات شستشو آشپزخانه صنعتی نیز قرار گیرد. این سینک ها دارای ابعاد مختلف بوده و به صورت سینک ظرفشویی کابینت دار و سینک ظرفشویی با طبقه پاتراکی قابل تولید است. ابعاد سینک ظرفشویی صنعتی دو لگن که مرسوم تر هستد با لگن های 55 ساانتی متر و 45 سانتی متر برای هر لگن از سینک ظرفشویی تولید میشوند.

یکی از ملزومات هر آشپزخانه صنعتی سینک دو لگنه صنعتی ظرفشویی می باشد. در آشپزخانه های صنعتی با توجه به حجم کار و صنعتی بودن آن سینک ظرفشویی با انواع سینک های خانگی در ضخامت ورق استیل، سایز و حجم لگن ها متفاوت می باشد. ضخامت بیشتر ورق استیل به منظور مقاومت و استحکام بیشتر، سایز و حجم بالاتر لگن های شستشو به جهت شستشو و آبکشی ظروف و سبزیجات در تعداد و حجم بیشتر می باشد. سینک شستشوی استیل در ابعاد استاندارد به طول 100، 120، 150و 190 سانتی متر موجود بوده و سینک صنعتی در ابعاد سفارشی مورد نیاز شما نیز قابل طراحی و ساخت می باشد.

سینک دو لگنه پایه دار قابل استفاده برای آشپزخانه صنعتی هتل ها، رستوران ها، فست فود ها، بیمارستان ها و تالار‌های پذیرایی می باشد. سینک ظرفشویی صنعتی دو لگنه مناسب برای آشپزخانه های صنعتی رستوران فست فود کترینگ و هتل سودمند خواهد بود.

سینک ظرفشویی صنعتی سه لگن

سینک ظرفشویی سه لگنه هم که به صورت سفارشی می باشد هم به صورت جوشی و هم به صورت پرسی با بدنه تمام استیل و طبقه مسطح و پاتراکی و همچنین کابینت دار قابل تولید است.

تانک شستشو

تانک های شستشو که معمولا ماهیتی شبیه به سینک صنعتی دارند، دارای یک لگن بزرگ جهت شستشو انواع مواد و ظروف خواهند بود. طبیعی است که هرچقدر لگن سینک یا تانک شستشو بزرگ تر باشد، جهت قرار گیری مواد بزرگتر و ظروف بزرگ، سهولت بیشتری اتفاق خواهد افتاد. تانک شستشو نیز مانند سینک صنعتی از جنس استیل ساخته خواهد شد و اندازه آن نیز متناسب با آشپزخانه صنعتی، در نظر گرفته می شود.

وان شستشو

وان های شستشو هم به مانند سینک و تانک شستشو، دارای لگنی جهت شستشو بوده که معمولا از وان شستشو با قرار دادن شیر تخلیه، جهت شستشو موادی مانند سبزیجات، استفاده می کنند. وان های شستشو می توانند دارای چرخ بوده و برای حمل مواد در حال شستشو، مورد استفاده قرار گیرند که به آن ها وان سیار شستشو نیز گفته می شود. همچنین از پاتیل خیساندن برنج هم برای شستن برنج می توان بهره برد.

خرید سینک ظرفشویی صنعتی، وان و تانک شستشو

برای خرید انواع سینک های صنعتی یا وان شستشو و همچنین تانک شستشو، می توانید با مشاوران شرکت اشل تماس بگیرید:

  ۰۲۱-۲۶۱۵۱۱۲۳  

مشتریان

می ماس
کارگزاری آگاه
ایران خودرو
داروسازی تسنیم
شنزار
شرکت پگاه
بانک آینده
شرکت تولیدی یدک نوید STYN
مائده
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رسام مشاوران میزان می باشد.

طراحی و اجرا توسط