قفسه استیل صنعتی از کجا بخریم؟

یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و انبارهای نگهداری مواد که کاربرد بالایی هم دارد؛ قفسه استیل صنعتی می باشد.

قفسه استیل صنعتی از کجا بخریم؟

آشنایی با قفسه استیل

یکی دیگر از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و انبارهای نگهداری مواد که کاربرد بالایی هم دارد؛ قفسه استیل صنعتی می باشد. قفسه استیل و شلف ها کاربردهای زیادی دارند که اصلی ترین آن نگهداری مواد و ظروف مختلف است. قفسه های استیل یکی از تنوع تجهیزات آشپزخانه صنعتی و دسته ی تجهیزات استیل و انبار است که در سفارشی سازی بسیار انعطاف داشته و به مشتریان این امکان را می دهد تا با سفارش قفسه استیل صنعتی خود، محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرند. این یکی از امکاناتی است که شرکت اشل در اختیار مشتریان قرار می دهد. همانطور که گفتیم قطعا یکی از مهمترین تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای نظم بخشیدن به آشپزخانه، قفسه ها می باشد. پس لازم است در انتخاب آن دقت بسیاری به خرج دهید. انتخاب یک قفسه در ابعاد مناسب می تواند به نظم دهی و افزایش فضای آشپزخانه کمک بسیاری نماید.

جنس بدنه قفسه و شلف صنعتی

قابل توجه است که جنس استفاده شده در قفسه بندی ها و شلف ها استیل است. ممکن است برای شما سوال پیش آید که چرا از بدنه استیل برای قفسه بندی ها و شلف های دیواری استفاده می شود؟ پاسخ ساده است. استفاده از استیل، به دلیل ضدزنگ بودن در محیط هایی مانند آشپزخانه صنعتی و انبار که طبیعتی مرطوب دارند، بسیار کاربردی است. همچنین از نظر بهداشتی استفاده از استیل در قفسه بندی صنعتی بهتر است. قفسه های استیل که در انبار استفاده می شوند دارای چارچوب تمام پروفیل و سطحی از استیل است.

قفسه استیل صنعتی کجا کاربرد دارد؟

به طور کلی قفسه استیل صنعتی در تمامی مکان هایی که مجهز به آشپزخانه صنعتی هستند؛ مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال قفسه استیل دیواری در آشپزخانه های رستوران ها و فست فود ها و انبارها جز محصولات پراستفاده و کاربردی است. در صورتی که قفسه استیل مورد استفاده شما زمینی باشد؛ می توان آن را به صورت چرخدار نیز تولید کرد. شرکت اشل در این زمینه تنوع بالایی از قفسه استیل را ارائه می دهد. استفاده از قفسه استیل چرخدار به شما امکان جابه جایی مواد را می دهد.

قفسه استیل صنعتی چند مدل دارد؟

قفسه استیل صنعتی از نظر تعداد طبقات کاملا سفارشی است. چرا که این موضوع به فضای آشپزخانه صنعتی و انبار شما و همچنین نیاز شما بسیار بستگی خواهد داشت. اما از نظر مدلی که در سطح قفسه های استیل مورد استفاده است؛ آن ها را به سه نوع پاتروکی، مسطح و همچنین شبکه ای می توان تقسیم کرد.

قفسه استیل مسطح 

قفسه استیل که سطحی صاف و استیل دارد؛ دارای طبقات مختلفی باشد که تعداد طبقات این محصول می تواند با توجه به نیاز مشتری، سفارشی باشد. سطح ارائه شده برای این محصول در طبقات مختلف، مسطح بوده و جنس آن از ورق استیل می باشد. پایه های استفاده شده در قفسه استیل مسطح می تواند بدون چرخ و یا چرخ دار باشد که جهت حرکت ساده تر این محصول می باشد.

قفسه استیل شبکه ای

قفسه استیل شبکه ای همچنین دارای چندین طبقه می باشد که تعداد طبقات این محصول هم می تواند با توجه به نیاز مشتری، سفارشی باشد. همچنین سطوح تعریف شده بر روی هر طبقه از این محصول به صورت شبکه ای می باشد که آب را سریعتر از بین طبقات عبور داده و جهت خشک شدن مواد کاربردی تر خواهد بود. این مورد بیشتر در فضاهایی که ظروف شسته شده برای خشک شدن باید قرار بگیرند، مورد استفاده است.

قفسه استیل پاتروکی 

قفسه استیل پاتروکی با طبقاتی که می تواند سفارشی هم باشد. دارای سطوحی شبکه ای (پاتروکی) می باشد. سطوح تعریف شده بر روی هر طبقه از قفسه استیل پاتروکی هم آب را سریعتر از بین طبقات عبور داده و جهت خشک شدن مواد کاربردی تر خواهد بود. این مورد بیشتر در فضاهایی که ظروف شسته شده برای خشک شدن باید قرار بگیرند، مورد استفاده است.

قفسه استیل ۴ طبقه

قفسه استیل ۴ طبقه یکی از محصولات شرکت اشل است که در ابعاد مناسب طراحی شده است. این قفسه دارای چهار طبقه است که هر طبقه نسبت به طبقه زیرین خود از فاصله مشخص برخوردار است. جنس این قفسه از استیل می باشد و از مقاومت و استحکام بالایی در برابر فشار برخوردار است. در زیر هر طبقه برای تحمل وزن بار پل صلیبی شکلی تعبیه می شود تا فشار طبقه را در کل طبقه پخش کند.

در حقیقت قفسه استیل ۴ طبقه از وسایل کاربردی در راه اندازی آشپزخانه های صنعتی مانند رستوران ها، کترینگ ها، فست فودها و شیرینی پزی ها و غیره می باشد. جنسی که برای قفسه استیل چهار طبقه در نظر گرفته شده، استیل نگیر می باشد که دارای مقاومت بالا و ضد زنگ است. این ققسه استیل کاملا بهداشتی و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. این قفسه ها به منظور نگهداری مواد غذایی یا قرار دادن ظروف آشپزخانه تولید شده است. از مزایای استفاده از قفسه استیل چهار طبقه در آشپزخانه می توان به نظم آشپزخانه و جلوگیری از حمله حشرات موذی و موش اشاره نمود.

قفسه سردخانه استیل

قفسه ای که در سردخانه ها است؛ از جنس استیل بوده و می تواند با توجه به فضای سردخانه، طراحی شود.

در پایان لازم است توضیح دهیم ک قفسه استیل به طور معمول در داخل کشور تولید می گردد؛ اما مجموعه های خارجی مختلفی نیز در این حوزه فعالیت می کنند. به عنوان مثال sevilleclassics در عرضه عرضه قفسه و شلف ها فعالیت می کند.

خرید قفسه استیل از شرکت اشل

برای خرید قفسه استیل با مشاوران گروه طراحی و اجرای اشل تماس برقرار کنید:

 ۰۲۱-۲۶۱۵۱۱۲۳ 


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت رسام مشاوران میزان می باشد.